Ivan a Petr Kubovi

bývalý úspěšný žokej, vítěz klasických dostihů a v současnosti úspěšný trenér Ivan Kub spolu se svým neméně úspěšným bratrem Petrem Kubem vedou dostihovou centrálu v Mladém Smolivci. Svým čtyřnohým svěřencům dávají to nejlepší ze svých dlouholetých zkušeností a postupem času kromě "malých", ale dlouholetých majitelů, jako je například stáj Hugo (úspěšně ji reprezentovala Matter for Love - nejlepší dvouletá klisna českéjho chovu), dostali důvěru "velkých" majitelů, od Vojtěcha Martina (CK Martin Tour), ing. Jiřího Odcházela (stáj JOLY) až po samotný napajedelský hřebčín.

Smolivecká centrála využívá rozmanitou nabídku okolní přírody - kilometry lesních cest, zvlněné louky a polní cesty, přírodní i umělé překážky, kopce, vodní plochu Metelského rybníka s písčitým dnem.

Kromě tréninku dostihových koní je zde i možnost ustájení  koní určených k rekreaci, zkušenosti bratrů Kubových s nejrůznějšími typy koní často využívají právě majitelé problematických zvířat.

"Zlaté ruce" Ivana Kuba jsou nenahraditelné při práci s hříbaty, mladými a nervozními koňmi, pod jeho vedením získají důvěru v sebe i jezdce a pracují v klidu a s chutí.

Instinkt a cit pro koně Petra Kuba a jeho neomylná schopnost poznat a definovat příčiny koňských problémů a bolístek se všemi důsledky na psychiku i fyzický stav koní je neocenitelná. "Zdravý selský rozum" dokáže najít nejjednodušší řešení a velmi často jsou tato řešení účinnější než pravidelné a finančně náročné návštěvy veterinářů.

Petr Kub: www.dostihyjc.cz/trener.php?IDTR=5049

Ivan Kub: www.dostihy.net/lide/ivan-kubKontaktujte nás

poradenství

Nebyly nalezeny žádné otázky.